شرکت کوییک فن(سهامی خاص) در سال 1378 توسط گروهی از کارشناسان متخصص و مجرب، با هدف طراحی و تولید سیستم های تهویه صنعتی، جهت تامین هوای تازه، حفظ دما و رطوبت، کاهش خطرات ناشی از آتش سوزی، کاهش آلاینده ها و در نتیجه تامین ایمنی، سلامت و آسایش حرارتی افراد و کارکنان تاسیس گردید و با تمرکز بر کیفیت و کارایی محصولات و خدمات، برتری عظیمی را در این حوزه نسبت به رقیبان از آن خود نمود.کوییک فن خود را ملزم می داند محصولاتی را برای مشتریان طراحی و ارائه کند که دقیقا متناسب با نیاز مشتری و محیط کاری آنان باشد.

نمایش 1–12 از 37 نتیجه

اگزاست فن سقفی (پاورروف)

این مدل از فن ها که جزو سانتریفیوژ های بکوارد محسوب می شوند با نام های سانتریفیوژ سقفی، سانتریفیوژ قارچی یا پاورروف شناخته می‌شوند و بیشتر در پشت بام آپارتمان ها و بیمارستان ها برای مکش هوای آلوده که قرار است از طریق کانال انتقال یابد مورد استفاده قرار می‌گیرند.
 

ایرواشر

دستگاه ایرواشر، دستگاهی سرمایشی و گرمایشی است که قابلیت تصفیه و فیلتراسیون هوا از انواع آلودگی های موجود در هوا را دارد. این دستگاه اجزای مختلفی دارند؛ از جمله: باکس اصلی و شاسی، فن، الکتروموتور، فیلترها، کوئل های سرمایشی و گرمایشی، رطوبت زن(افشانه های تزریق آب در هوا)، حس گرها و کنترلرها و همچنین دمپر استفاده می‌شود.  

اینورتر

این محصول دارای نام هاي مختلفي است که از جمله‌ می‌توان به؛ درایو، کنترل دور، VFD و… اشاره کرد. اینورتر ها کاربرد بسیار زیادی در صنعت تهویه صنعتی دارا میباشند که از آن جمله‌ می‌توان به راه اندازی الکتروموتورهای 3فاز در شرایطی که برق 3فاز در ساختمان موجود نباشد و یا اینکه می‌توان با کنترل دور الکتروموتور، دور فن را نیز تغییر داد که به این‌ترتیب می‌توان به دبی و فشارهای مختلفی متناسب با شرایط محیطی دسترسی داشت، اشاره کرد.
 

بگ فیلتر

این تصفیه کننده که در تهویه صنعتی در گروه فیلترها قرار می‌گیرد دارای بستری متخلخل جهت جداسازی آلاینده ها میباشد. این بستر حاوی تعدادی کیسه است که با عبور هوای حاوی آلایندگی از سمت ورودی بگ فیلتر به سمت دهانه خروجی، غبار موجود در هوا بر بروی دهانه خروجی کیسه ها می‌نشیند و سپس با دمیده شدن هوای پر فشار به میانه کسیه ویا لغزش کیسه ها، غبار موجود بر روی کیسه ها تکانده شده و به بخش زیرین فیلتر ریخته می‌شود.

تابلو برق

از جمله الزامات هر نوع سیستم الکترونیکی استفاده از تابلو برق های فرمان برای دستگاه ها میباشد. الکتروموتور های استفاده شده در تهویه صنعتی و تهویه مطبوع قطعا باید از تابلو برق های بسیار مناسبی متناسب با شرایط کارکرد دارا باشند. یکی از مهمترین و الزامی ترین موارد استفاده از تابلو برق، در سیستم های اعلام حریق و سیستم های فرمان به فن برای موارد حریق میباشد. که باید بسیار دقیق و با دقت بسیار بالایی این نوع تابلو ها را طراحی کرد.

چیلر

چیلر دستگاهی است که طی یک فرایند، حرارت را از مایع مبرد(اکثرا آب) می گیرد (از طریق یک سیکل ترمودینامیکی (تراکمی بخار یا جذبی)) و به بیرون از محیط دفع می‌کند و سرمای آب سرد تولیدی در چیلر بوسیله کوئل های موجود در هواساز و یا فن کوئل به داخل ساختمان انتقال می‌یابد.  

دمپر و دریچه

به کار بردن دمپر در دهانه خروجی یا ورودی اگزاست فن و یا در قسمت های مختلف کانال ها، امکان تنظیم هوای عبوری را به ما می دهد.

دیسک فن و پولی دو تکه

یکی از مهمترین قسمت ها در ساختار درست و اصولی فن که موجب افزایش طول عمر فن می‌شود، دیسک فن پروانه و همچنین پولی های بکار رفته در فن در اگزاست فن های پولی تسمه میباشد.